fbpx

Öğretmen Evde Etkinlik Paylaşım Platformu

Öğretmen Evde ailesi olarak yaklaşık 40 yıllık deneyim ile sahadayız.Bilgi ve birikim ile yenilikçi düşünce ve uygulamalı eğitim ile sektörde en bilinen yayınlardan bir tanesi olarak hizmet vermektedir.İlkokul etkinlikleri ile bir çok sınıf öğretmenimizin en büyük yardımcısı olduk.Bu yola çıktığımızda öncelikli hedefimiz öğretmenlerimizin işini kolaylaştırmaktı. Bu sayede artan zamanlarında öğrencilere daha verimli eğitim vermelerini sağlamaktı.

Yaptığımız çalışmalar sonuç verdi.Öğretmenlerimizden aldığımız dönütler ve neticeler karşısında çalışmalarımızı hızlandırdık.Her adımda çok daha fazla öğretmene ulaştık ve tüm öğretmenlerimizin sorunlarına çözüm üretmeye çalıştık.Sonuç olarak Türkiye’deki tüm okullara,öğretmenlere,öğrencilere ve velilere hizmet vermek adına Öğretmen Evde Etkinlik Paylaşım Platformunu kurduk.

İlkokul Etkinlikleri

Eğitim-öğretimde belkide en çok zaman harcanan ve en önemli konu anlatılan bir dersin tam anlamı ile anlaşılmasını sağlayabilmektir.Dünya’nın en yetenekli anlatıcısı olabilirsiniz fakat bu karşınızdaki bireyin sizi kesinlikle anlayabileceğini göstermez.Bu yüzden sürekli tekrar etmek ve konuların üzerinden geçmek pekiştirmeye bir hayli katkı sağlayacaktır.

Hazırladığımız günlük çalışma kağıtları ile tamda burada devreye girdik. Öğretmen Evde Etkinlik Paylaşım Platformu olarak olaya müdahale ettik.Her hafta müfredata uygun, güncel arşivimizle öğretmenlerimizi rahatlatan günlük çalışma kağıtları yayınlıyoruz.Günlük çalışma kağıtları uzman kadro ile düzenli çalışma ile hazırlanmaktadır.Türkçe,Matematik,Hayat Bilgisi,İngilizce,Fen Bilimleri,Sosyal Bilimler öğretmenlerimiz mevcut.Sizlere kaliteli eğitim verebilmek için buradayız.

Günlük Çalışma Kağıtları

Teknoloji ile birlikte tüketim hızı bir hayli arttı.Artık bilgiye çok kolay erişiliyor.Fakat doğru bilgiye ulaşmak günden güne zorlaşıyor.Öğretmen Evde Etkinlik Paylaşım Platformu olarak en doğru bilgiye en kısa yoldan ulaşabilmenizi sağladık.

Günlük çalışma kağıtları, her hafta büyük titizlik ile hazırlanıyor.1.sınıf,2.sınıf,3.sınıf ve 4.sınıf eğitimi için yardımcı kaynak sağlamaktayız.Her hafta ilgili sınıfın ilgili dersi hakkında etkinlikler yayımlanıyor.Bu günlük çalışma kağıtlarını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.Şimdiden iyi çalışmalar dileriz.

Bizi Takip Edin

Öğretmen Evde ailesi olarak sunduğumuz hizmet ve ürünleri yakından takip etmek için sosyal medyada bizi takip edin.

İnstagram hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Ürünlerimizi incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Günlük çalışma kağıtlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İyi Çalışmalar Dileriz.

Öğretmen Evde İlkokul Etkinlikleri